آیین‌نامه انتقال دانشجویان غیرپزشکی به دانشگاه‌های داخل اصلاح شد

وزارت,علوم,آیین‌نامه,انتقال,دانشجویان,داخل

سازمان امور دانشجویان وزارت علوم طی اطلاعیه‌ای جزییات جدید انتقال دانشجویان غیرپزشکی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های خارجی به داخل را تشریح کرد.

در متن اطلاعیه سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در خصوص جزییات انتقال دانشجویان غیرپزشکی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های خارجی به داخل آمده است:

” با توجه به شرایط ارزی کشور و بنا به دستور مقام عالی وزارت، با متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های خارج کشور برای انتقال به داخل کشور مساعدت بیشتری صورت خواهد گرفت.

بنا بر اصلاحیه آئین‌نامه جدید، متقاضیان انتقال به دانشگاه‌های داخل در کلیه مقاطع تحصیلی تنها با گذراندن یک ترم تحصیلی در دانشگاه‌های مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خارج از کشور می‌توانند درخواست انتقال به دانشگاه‌های داخل را در سامانه سازمان امور دانشجویان ثبت کنند. متقاضیان انتقال به دانشگاه‌های داخل کشور می‌توانند از طریق پورتال سازمان به نشانی portal.saorg.ir درخواست و مدارک خود را ارسال کنند”.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم؛ تسهیلات فوق صرفا در سال ۹۷ قابل اجرا بوده و برای دانشجویانی است که قبل از سال ۹۷ در دانشگاه‌های خارج از کشور ثبت نام کرده باشند”.

منبع: ایسنا
تاریخ: ۹۷/۶/۱۹