علی بابا حامی رویداد استارتاپ ویکند گردشگری دانشگاه شهید بهشتی شد

فناوری,اطلاعات,علی بابا,حامی,استارتاپ,ویکند,گردشگری,دانشگاه,بهشتی

علی بابا به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین استارتاپ‌های کشور، همواره حامی رویدادهای حوزه‌ی فناوری اطلاعات و رویدادهای نوآورانه بوده و در رویدادهای بسیاری در نقش حامی یا شرکت‌کننده، حضور فعال و پررنگی داشته است و این‌بار به‌عنوان یکی از مطرح‌ترین پیشگامان حوزه‌ی گردشگری و آی‌تی، حامی رویداد استارتاپ ویکند گردشگری شده است.

استارتاپ وﯾﮑﻨﺪ گردشگری دانشگاه شهید بهشتی، ﯾﮏ روﯾﺪاد آﻣـﻮزﺷﯽ- ﺗﺠـﺮﺑﯽ است که در ۳ روز متوالی و با حضور فعالان اکوسیستم استارتاپی، ﻣــﺪﯾﺮان ﺗــﺠﺎری، ﺑـﺎزارﯾﺎب‌ﻫـﺎ، برنامه‌نویس‌ها، ﻃـﺮاﺣـﺎن ﮔـﺮاﻓﯿﮏ و… در حوزه‌های آی‌تی و به‌ویژه گردشگری برگزار می‌شود تا افراد ایده‌های خود را برای توسعه‌ی کمی و کیفی این صنعت در ایران ارائه دهند.

هدف از برگزاری این رویداد استفاده از ظرفیت‌های بالای گردشگری در ایران با ارائه‌ی ایده‌های جدید دانشجویان و کارآفرینان علاقه‌مند به این زمینه است. در این رویداد به‌صورت خاص به بررسی چالش‌های پیش‌روی صنعت گردشگری و به‌ویژه حوزه‌های حمل‌ونقل (بلیط هواپیما، بلیط قطار و…)، اقامت (رزرو هتل، اقامت محلی و بوم‌گردی) و تور و فعالیت‌های ویژه در هر منطقه پرداخته خواهد شد.

بسیاری از نیروهای متخصص استارتاپ‌های موفق و ارزش‌آفرینی همچون علی بابا، دانش‌آموختگان دانشگاه‌های سراسری کشور و به‌ویژه دانشگاه‌های شهید بهشتی، صنعتی شریف، امیرکبیر و… هستند و حضور در این رویدادها نه تنها به دانش‌آموختگان کمک می‌کند تا با اکوسیستم استارتاپی کشور بیشتر آشنا شوند، بلکه می‌تواند تسهیلگر همکاری و استخدام آنها در این شرکت‌ها باشد.

امروز نزدیک به ۵۰۰ نفر نیروی متخصص تمام‌وقت در علی ‌بابا در راستای ارتقاء اکوسیستم استارتاپی و خلق ارزش در حوزه‌ی گردشگری کشور مشغول به‌کار هستند. علی‌ بابا از معدود شرکت‌های ایرانی است که با هدف تغییر و بهبود فرهنگ کار، در حوزه‌ی توسعه‌ی فردی و آموزشی سرمایه‌ی انسانی خود قدم برداشته و فرهنگ کاری متفاوتی را در میان شرکت‌ها و استارتاپ‌های ایرانی ایجاد کرده است.

نگاه علی بابا به ایجاد نوآوری، توسعه‌ی اکوسسیستم و حمایت از جوانان نوآور و فعال در این حوزه باعث شده همواره در رویدادهای ارزش‌آفرین حضور داشته باشد و از ابتدای سال جاری، حامی رویدادهایی همچون آی‌تی ویکند دانشگاه شریف، هفته‌ی فناوری اطلاعات تهران و تیم رباتیک دانشگاه امیر کبیر در مسابقات جهانی فیرا بوده است و در شهریور ماه به‌عنوان حامی اصلی رویدادهایی همچون ماراتن برنامه‌نویسی دانشگاه شریف، استارت‌آپ ویکند گردشگری دانشگاه شهید بهشتی و در نمایشگاه مهر ماه کار دانشگاه شریف نیز همچون سال گذشته حضور فعالی خواهد داشت.

علی بابا همواره پذیرای همکاری با دانش‌آموختگان و متخصصان حوزه برنامه‌نویسی یوده و علاقمندان به همکاری واستخدام در علی بابا می‌توانند رزومه‌ی خود را به صفحه فرصت‌های شغلی علی بابا به آدرس jobs.alibaba.ir  ارسال کنند.

منبع: زومیت
تاریخ: ۹۷/۶/۵