با «نقشه و مسیریاب نشان» هوشمندانه رانندگی کنید

پیداکردن,آدرس‌,نقشه,مسیریاب,نشان,هوشمند,رانندگی

پیدا کردن آدرس‌های مختلف در شهر و به‌دست آوردن راه رسیدن به آن‌ها، به مساله‌ای روزمره برای ساکنان شهرهای بزرگ تبدیل شده است که «نقشه و مسیریاب نشان» راهکار مناسبی برای این مساله ارائه می‌کند.

بنابر اعلام مسیریاب بومی «نشان»، اکثر کسانی که در شهر رانندگی می‌کنند در اغلب موارد می‌دانند که حدودا از چه مسیری می‌توانند به مقصد برسند. اما خیلی‌ها دنبال این سوال هستند که از کدام مسیر سریع‌تر به مقصد می‌رسند؟

بهترین مسیر را تا مقصد، با «مسیریاب نشان» به‌دست آورید

مسیریاب بومی «نشان» به راننده کمک می‌کند تا با توجه به مسافت مسیرهای مختلف و همچنین ترافیک موجود در معابر، بهترین مسیر را تا مقصد بدست بیاورند. یادآوری این نکته مهم است که بدانیم، مسیر پیشنهادی بر اساس ترافیک خیابان‌ها محاسبه می‌شود و تا حد ممکن کم ترافیک‌ترین مسیر پیشنهاد می‌شود.

مکان‌های که بلد نیستید را با «نشان» به راحتی پیدا کنید

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کلیدی «نشان»، نقشه کامل و با جزئیات بالاست. به جرات می‌توان گفت یکی از کامل‌ترین و با جزئیات‌ترین نقشه شهرهای ایران متعلق به «نقشه و مسیریاب نشان» است؛ که به‌صورت روزانه آپدیت می‌شود و اصلاحات زیادی برای بهبود نقشه روی آن صورت می‌گیرد.

کاربران «نشان» به راحتی می‌توانند نام معابر و خیابان‌ها و همچنین مکان‌های عمومی مثل بانک‌ها، فروشگاه‌ها، عابربانک‌ها و پمپ بنزین‌ها را در اپلیکیشن به‌صورت متن یا صوت فارسی بر اساس نزدیک‌ترین مورد جست‌وجو کنند و در صورت تمایل به سمت آن‌ها مسیریابی داشته باشند.

لازم است توضیح داده شود که همه کاربران نیز می‌توانند در اصلاح نقشه مشارکت کنند تا نقشه‌ای کامل‌تر و دقیق‌تر در اختیار شهروندان قرار گیرد.

«نشان» ابزاری مطمئن برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی، آژانس‌ها، تاکسی‌های بی‌سیم

بخش بزرگی از جامعه مخاطب نقشه و مسیریاب «نشان»، راننده‌های ناوگان‌های مختلف هستند که مساله یافتن سریع‌ترین مسیر جهت صرفه‌جویی در مصرف سوخت و همچنین صرفه‌جویی در زمان خود و مسافران از مهم‌ترین مسائل است. «نشان» بهترین مسیر را برای رانندگان پیشنهاد می‌دهد و همچنین راننده را از زمان تقریبی رسیدن به مقصد مطلع می‌کند.

ویژگی منحصربه‌فرد «نشان» داشتن سخنگوی فارسی است که مرحله به مرحله راننده را تا رسیدن به مقصد راهنمایی می‌کند. با «مسیریاب سخنگوی نشان» می‌توانید بدون نیاز به نگاه کردن مکرر صفحه نمایش گوشی، تا مقصد برانید.

یکی دیگر از امکانات «نشان»، داشتن (طرح ترافیک) و (طرح زوج‌ یا فرد) است؛ که به راننده امکان مسیریابی از درون طرح یا خارج از طرح را به‌صورت اختیاری می‌دهد و از جریمه شدن‌های ناخواسته جلوگیری می‌کند.

از محل تصادفات و اخطارهای ترافیکی مطلع شوید

گاهی اوقات ممکن است راننده سرعت بیشتر از حد مجاز داشته باشد؛ در این حالت مسیریاب «نشان» هشدار سرعت غیرمجاز و امکان جریمه توسط پلیس و دوربین‌های کنترل سرعت را به راننده اعلام می‌کند. همچنین اگر در مسیری که تردد می‌کنید تصادفی رخ داده باشد، محل این تصادف به شما اعلام می‌شود. این مورد با مشارکت و گزارش کاربران به‌روز می‌شود.

جمع‌بندی نهایی

«نقشه و مسیریاب نشان» به‌صورت کاملا رایگان با هدف پوشش دادن نیازهای اختصاصی کاربران ایرانی طراحی شده است. تیم «نشان» به‌طور مستمر در تلاش است تا این محصول را بهبود داده و امکانات کاربردی مورد نیاز کاربران را به اپلیکیشن «نشان» اضافه کند.

شما هم می‌توانید با استفاده و معرفی این نقشه و مسیریاب ایرانی، به بهبود سریع‌تر این نرم‌افزار کمک کنید تا از سرویس نقشه و مسیریابی دقیق‌تری بهره‌مند شوید. نقشه و مسیریاب «نشان» هم‌اکنون در مارکت‌های معتبر اندرویدی موجود است و می‌توانید آن را دانلود کنید.

علاقه‌مندان می‌توانند این اپلیکیشن را از  کافه بازار، گوگل‌پلی و وب‌سایت نشان دریافت کنند.

منبع: ایسنا
تاریخ: ۹۷/۲/۳