باشگاه تناسب اندام در دستان شما

سوزاندن,کالری,لاغری,باشگاه,تناسب,اندام,اپلیکیشن

برای رسیدن به تناسب اندام، سوزاندن کالری، انجام صحیح و اصولی فعالیت های ورزشی منظم و حفظ سلامتی، اپلیکیشن توتال فیتنس (Total Fitness) دستیاری قابل اعتماد و جذاب در همراهی شما خواهد بود. این برنامه قادر است مانند یک مربی ورزشی و بدن سازی حرفه ای و همچنین یک متخصص مشاور تغذیه روش های علمی و مناسبی را برای کمک و راهنمایی شما در انجام تمرینات و فعالیت های ورزشی فراهم آورد.

این برنامه منحصر به فرد باشگاه تناسب اندام را در دستان شما قرار می دهد. توسط این برنامه می توانید یک کلاس تمرین را رزرو کنید، یک فعالیت بدنی را دنبال کنید، درخواست یک دوره درمان ورزشی بدهید، رقابت های ورزشی را پیگیری کنید و بسیاری از مواردی که برای سلامت و تناسب اندام لازم است را انجام دهید؛ و تمام این ها فقط با اشاره انگشت شما بر روی گزینه های موجود در اپلیکیشن انجام خواهد شد.

با انتخاب گزینه Challenges به بخش چالش ها و رقابت های ورزشی وارد می شوید که با استفاده از این گزینه می توانید در تمام مدت زمانی که این برنامه شما را همراهی می کند میزان انگیزه خود را در بالاترین سطح نگه دارید؛ شما یک شانس برزگ برای برنده شدن و دریافت جایزه نیز دارید.

به وسیله گزینه Find a Class می توانید کلاس گروهی مورد علاقه خود را از پیش و یک هفته زودتر از شروع کلاس رزرو کنید و برای آن که زمان آن را فراموش نکید، با اضافه کردن کلاس مورد نظر به تقویم، زمان آن به شما یادآوری خواهد شد.

Connected Apps گزینه دیگری است که این امکان را فراهم می آورد تا تمام برنامه های تناسب اندام مانند Garmin، Fitbit و MapMyFitness با اپلیکیشن یک پارچه شده و میزان فعالیت ها و پیشرفت های ورزشی شما در این برنامه ها نیز ثبت و نگهداری شود.

در بخش Goal Center این امکان وجود دارد که هدف خود را برای رسیدن به تناسب اندام  توسط مقدار انجام تمرینات در هر دوره، میزان سوزاندن کالری، مدت زمان انجام فعالیت های بدنی و میزان مسافت طی شده، مشخص کنید و فعالیت های انجام شده خود را نیز دنبال کنید.

گزینه Activity Feed برای مشاهده فعالیت ها و تمرینات هم باشگاهی های شماست تا ببینید هنگامی که به باشگاه می روید دوستان شما چه تمریناتی را انجام می دهند و از تمرینات شما چگونه الهام می گیرند.

همچنین با استفاده از این برنامه می توانید به صورت دستی فعالیت های خود را ثبت کرده و تاریخچه تمرینات خود را مشاهده کنید، مشخصات خود را وارد کنید، درخواست یک دوره ورزش درمانی بدهید و یا از کارشناسان و متخصصان Total Fitness سوالات مر بوط به تناسب اندام خود را جویا شوید.

این اپلیکیشن برای اندروید و iOS در گوگل پلی و اپ استور در دسترس می باشد؛ همچنین می توانید از طریق لینک زیر آن را دانلود کنید.
https://www.totalfitness.co.uk/about/total-fitness-app

ترجمه/تالیف: محمدرضا پورهاشمی
منبع: totalfitness.co.uk
تاریخ: ۹۷/۷/۱۰