چگونه می توانیم قبل از خرید اینترنتی تصاویر ۳بعدی کالا را مشاهده کنیم؟

خرید,اینترنتی,تصاویر,3بعدی,کالا

شاید برای شما هم پیش آمده باشد پس از انتخاب محصول مورد نظرتان و خرید اینترنتی آن محصول(با این که تصاویر آن را مشاهده کرده بودید)، محصول دریافتی با چیزی که تصور می کردید منطبق نباشد. چنین اتفاقاتی دیدن تصاویر ۳بعدی از محصول قبل از خرید اینترنتی را ضروری می کند. زیرا ممکن بود در صورت مشاهده تصویر ۳۶۰ درجه محصول، کالا را دقیق تر بررسی می کردید یا کالای دیگری را جایگزین می کردید و یا حتی از خرید آن منصرف می شدید.

خرید اینترنتی در کشور با سرعت چشمگیری در حال افزایش است و کاربران این حق را به طور قطع دارند که قبل از خرید بتوانند محصول مورد نظر خود را از تمامی زوایا مشاهده کنند و خرید آگاهانه تری داشته باشند.
فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا اولین وبسایت فارسی زبان جهان است که با امکان مشاهده تصاویر ۳۶۰درجه محصولات دیجیتال و به خصوص دستبه بندی گوشی موبایل این نیاز مهم را برای کاربران ایرانی برطرف کند و تجربه ی کاربری (UX) بی نظیری را برای مشتریان خود ایجاد کند.

این فروشگاه با اجرای کامل ایده تصاویر ۳بعدی، سطح توقع کاربران را از امکانات یک فروشگاه آنلاین بسیار بالا برده است، احتمالا سایر فروشگاه های اینترنتی به مرور زمان برای جلب رضایت مشتریان خود به سمت اجرای این فناوری یا فناوری های مشابه خواهند رفت.
فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا علاوه بر تصاویر ۳بعدی کالا، امکان منحصر به فرد دیگری نیز دارد و آن اینفوگرافیک مشخصات محصول می باشد، تا کاربر بتواند در کوتاه ترین زمان تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد محصول به دست بیاورد و خرید هوشمندانه ای داشته باشد.

۱۹کالا علاوه بر گوشی موبایل، دسته بندی های دیگری را نیز در فروشگاه خود ارائه می کند شامل کلیه محصولات دیجیتال، لپ تاپ و عطر و ادکلن. این فروشگاه بدلیل توجه ویژه به کالاهایی با ارزش خرید بالاتر نظیر برند شیائومی بعنوان عامل فروش نمایندگی شیائومی در ایران (تسک میران) نیز فعال بوده و کلیه محصولات شیائومی را عرضه می نماید.
برخی از دسته بندی های این فروشگاه:
گوشی سامسونگ
گوشی اپل
گوشی شیائومی
گوشی اچ تی سی
گوشی ایسوس
گوشی سونی
گوشی هوآوی
لوازم جانبی موبایل
تجهیزات و گجت های هوشمند
کنسول بازی
ساعت هوشمند
اسکوتر
عطر و ادکلن

اکنون می توانید از فروشگاه اینترنتی ۱۹ کالا با آدرس ۱۹kala.com بازدید کنید و از امکانات فوق العاده این فروشگاه لذت ببرید.

منبع: ایتنا
تاریخ: ۹۷/۴/۲