در جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود: رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند

آموزش,عالی,علمی_کاربردی,جهاد_دانشگاهی,کارآفرینی,استارتاپ,ویکند

رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند در سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.
این رویداد به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان و مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز و با حمایت سازمان تجاری‌سازی فناوری جهاد دانشگاهی به مناسبت بزرگداشت رویداد تبریز ۲۰۱۸ از ۱۳ تا ۱۵ تیرماه امسال برگزار می‌شود.
این رویداد، فرصتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم می‌کند تا در عرض ۵۴ ساعت کاری ضمن به اشتراک‌گذاری طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه خود، شبکه‌سازی و تیم‌سازی، مهارت‌های کارآفرینی و فرایند اجرایی‌سازی یک ایده تا کسب و کار و راه‌اندازی یک استارتاپ نوپا را در عمل آموخته و با کمک، مشاوره و نظارت مربیان متخصص، ایده نوآورانه خود را توسعه ‌بخشند.
بعد از اتمام استارتاپ، تیم‌های صاحب ایده و طرح می‌توانند برای جذب در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی اقدام کنند و با استقرار در این مرکز از حمایت مادی و معنوی برای تجاری‌سازی ایده خود بهره‌مند شوند.
پیشرفت و رشد در هر کاری با تنوع افکار و دیدگاه‌ها تحقق می‌یابد و عامل اصلی موفقیت در استارتاپ‌ها، ارائه پیشنهادهای متنوع توسط افراد است و با توجه به اینکه استارتاپ‌ها دارای خاصیت خلاقیت و نوآوری هستند، اگر ایده‌ها در استارتاپ‌ها به مرحله رشد برسند، می‌تواند در حوزه اشتغال و اقتصاد تحول بزرگی به وجود آورد.

منبع: مدیراینفو
تاریخ: ۹۷/۳/۲۲