هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری برگزار می‌شود.

مرکز,فن,بازار,ملی,نمایشگاه,بین‌المللی,نوآوری,فناوری

مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری مرکز شتابدهی نوآوری که در پارک فناوری پردیس معاونت علمی مستقر هستند، هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری را با پشتیبانی پارک فناوری پردیس معاونت علمی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌کند.
در این نمایشگاه، اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از جمله شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد،‌ سرمایه‌گذاران جسورانه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، فرشتگان کسب‌وکار، مخترعین، منتورها، برگزارکنندگان رویدادهای استارتاپی،‌ رسانه‌های استارتاپی، ارائه کنندگان زیرساخت‌ها در بخش‌های حاکمیتی و غیره حضور خواهند داشت.
این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر ۹۰۰۰ مترمربع و بیش از ۳۵۰ غرفه برپا خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود ۱۰۰۰ نفر غرفه دار و بیش از ۴۰۰۰ نفر بازدیدکننده در این نمایشگاه گردهم آیند. همچنین چندین رویداد مختلف تجاری و ترویجی در این نمایشگاه برگزار خواهد شد و بخش‌های متنوعی برای عرضه فناوری‌ها و کسب‌وکارهای نوپای کشور دایر می‌شود.
بر طبق اعلام دبیرخانه نمایشگاه، ثبت‌نام غرفه داران، از تاریخ ۱۸ اردیبهشت آغاز و تا ۵ خرداد ادامه خواهد یافت. همچنین ثبت‌نام بازدیدکنندگان نیز از ابتدای خردادماه آغاز خواهد شد.

منبع: مدیراینفو
تاریخ: ۹۷/۲/۱۶