همایش حقوق کسب ‌وکارهای نوپا برگزار می ‌شود

کسب‌وکار,همایش,حقوق,نوپا,کارآفرین

همایش حقوق کسب‌وکارهای نوپا (Legalday ۲۰۱۸) توسط تیم نوآفرینان ۲۹ تیرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ الی ۱۶ در سالن همایش‌های دانشگاه تربیت مدرس با حضور جمعی از مشاوران حقوقی هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری و شتابدهنده‌های کشور برگزار می‌شود.
رویداد لگال‌دی ۲۰۱۸ (Legal Day ۲۰۱۸) یک همایش چالش محور است که بر مبنای مهم‌ترین چالش‌های حقوقی روز جامعه کسب‌وکاری کشور برنامه‌ریزی شده است.

در این رویداد نمایندگانی از استارت‌آپ‌های کشور چالش‌های حقوقی که با آن مواجه هستند را مطرح نموده و سخنرانان این همایش که مجموعه‌ای از مشاوران و مدیران حقوقی هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهنده‌ها نظیر سرآوا، رهنما، فناپ، موسسه دانش بنیان برکت، ادونچرز، فینووا، فارابی و … هستند، راهکارهای متناسب و عملیاتی برای حل این چالش‌ها ارایه می‌کنند.

علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد به آدرس LEGALDAY.IR مراجعه و نام‌نویسی کنند. همچنین کد تخفیف ۱۵ درصدی nopana برای همراهان این پایگاه اختصاص داده شده است.

تیم نوآفرینان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در حوزه طراحی و برگزاری رویداد آغاز کرده است. این تیم در مدت فعالیت توانسته است چندین رویداد ملی و بین‌المللی را در دانشگاه‌های تربیت مدرس، تهران و شهید بهشتی برگزار کند و با سازمان‌هایی چون سازمان محیط زیست و پژوهشگاه نیرو و مرکز همکاری فناوری ریاست جمهوری همکاری کند.

منبع: کارآفرین ناب
تاریخ: ۹۷/۴/۱۰