جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری فراخوان داد

تکریم,الگوسازی,نخبگان,جایزه,کارآفرینی,غلامرضا,ذوالانواری

به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت­ های علمی و افراد صاحب نام و هم­چنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ­ساله جوایزی را به­ نام افراد حقیقی و حقوقی خوش نام و دارای سابقه درخشان در زمینه های مختلف تعریف، اعلام و متناسب با رشته تخصصی آن­ها به افاردی که دارای فعالیت های خاص و اثرگذار باشند، اعطا می کند.

در این راستا مجمع خیران نخبه پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری، به پاس خدمات استاد ذوالانواری پدر گبه جهان به کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب کرده است.

جایزه  کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری در سال ۱۳۹۷ به نوارزش آفرین و کارآفرین برگزیده در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب که بر مبنای مستندات و تشخیص هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس حائز بیشترین امتیاز هستند، اعطا می شود. بدین منظور پس از وصول مستندات لازم از طریق سامانه www.shiraz-feca.ir ، فرد یا افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند در مرحله اول برگزیده می شوند و پس از آن از سوی هیأت داوران، نفرات برگزیده انتخاب و معرفی خواهند شد.

علاقه مندان واجد شرایط می توانند  مدارک و سوابق علمی، هنری و کارآفرینی در سامانه www.shiraz-feca.ir حداکثر تا ۳۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۷ ثبت و بارگذاری کنند تا آثارشان بررسی و برگزیدگان معرفی شوند.

به نفر اول هر یک از بخش های فرش و صنایع دستی، نشان طلای برند علمی- معنوی منتخب برجسته کشوری،   لوح و دیپلم افتخار همچنین دو سکه تمام بهار آزادی اهدامی شود.

خلاقیت و نوآوری، تجاری سازی، فعالیت های پژوهشی و تخصصی، عضویت در مجامع هنری، برگزیده شدن در رویدادهای معتبر هنری، اشتغالزایی و سوابق اجرایی در امور هنری از جمله مواردی هستند که در داوری آثار مورد توجه قرار می گیرند.

استاد غلامرضا ذوالانواری پدر گبه جهان، بنیان گذار بزرگ ترین شرکت تولید و صادرات فرش دستباف ایران، یکی از پیشکسوتان صادرکننده استان فارس است. وی متولد ۱۳۱۲ در شیراز است. او در سال ۱۳۷۲ اولین مدال طلا را در آلمان به دلیل فروش بالا و مشتری پسند بودن تولیدات فرش ذوالانواری دریافت کرد و توانست در فاصله کمتر از ۱۲ سال ۱۲ جایزه ملی و بین­ المللی را از آن خود کند.

منبع: مهر
تاریخ: ۹۷/۲/۲