معرفی شرکت فناوران نانومقیاس


نام شرکت: فناوران نانومقیاس
شناسه ملی شرکت: ۱۰۱۰۲۷۸۸۵۴۰
نام مدیرعامل: نادر نادری
استان: تهران
نوع شرکت: دانش‎بنیان
حوزه فناوری کالا و خدمات دانش‌بنیان: فناوری نانو
شماره تلفن ثابت: دفتر فروش ۰۲۱۴۴۱۵۶۲۴۱  —  خدمات پس از فروش ۰۱۲۶۵۶۱۲۴۹۶
شماره تلفن همراه:
شماره فاکس: ۰۲۱۴۴۱۵۶۲۴۱
وب سایت شرکت: http://www.fnm.ir
ایمیل: info@fmn.ir
شبکه اجتماعی:
آدرس: تهران – خیابان آیت الله کاشانی – تقاطع بزرگراه شهید باکری – انتهای خیابان کیهان دوم – پلاک ۲۳ – طبقه ۴ – واحد ۱۰

معرفی شرکت و تاریخچه مختصری از آن: شرکت فناوران نانومقیاس که در سال ۱۳۸۳ با ایده محوری الکتروریسی تاسیس گردیده است، به گواه مستندات در حال حاضر یکی از شرکتهای مطرح در زمینه تجهیزات و محصولات مرتبط با این فناوری در دنیاست. این شرکت علاوه بر ساخت انواع تجهیزات الکتروریسی در مقیاس‌های مختلف از آزمایشگاهی تا صنعتی موفق گردیده است تمامی زیرسیستم‌ها و لوازم جانبی مورد نیاز این فناوری را تولید نماید. علاوه بر آن سیاست شرکت ساخت و تولید تجهیزات آزمایشگاهی از قبیل الکتروفورز موئین می‌باشد که با بومی‌سازی آنها پیشرفت قابل توجهی در آنالیز و شناسایی مواد زیستی و نانویی در کشور حاصل خواهد گردید. محصولات این شرکت تا کنون به کشورهای مالزی، کره جنوبی، پاکستان، نیجریه، چین و آلمان صادر گردیده است و انتظار می‌رود در آینده نزدیک رشد قابل توجهی در زمینه صادرات انجام گیرد.
این شرکت با تسلط بر دانش فنی ساخت تجهیزات الکتروریسی و تحقیقات وسیع در زمینه کاربردهای متنوع نانوالیاف، برآن است که روند رو به رشد خود را از ساخت نانوالیاف در زمینه نانوفیلترهای نیروگاهی، خودرویی، اتاق‌های تمیز، نانوماسکها و نانوپانسمانهای پزشکی تا زمینه تولید تجهیزات و محصولات کشت سلولی و … ‌‌‌‌ارتقاء دهد. این شرکت با همکاری و سرمایه گذاری مشترک با شرکت‌های تولیدکننده موفق شده است فیلترهای نیروگاهی، صنعتی و خودرویی و ماسکهای شهری را در مقیاس صنعتی بصورت انبوه تولید و روانه بازار نماید. متخصصین این شرکت با آگاهی از کاربردهای بالای نانوفیبرها؛ با تحقیق، مطالعه و بررسی‌ منابع موجود و ارتباط مستمر با دانشگاه وصنعت، در جریان تغییرات علوم و فنون روز دنیا، و نیازهای جوامع دانشگاهی و صنایع قرار گرفته و جریان فکری و دانش تخصصی خود را به سمت ساخت و طراحی تجهیزات و محصولات به روز سوق می‌دهند.
انتظار می‌رود شرکت فناوران نانومقیاس، بزرگترین شرکت کشور در تحقیق، توسعه و تولید نانوالیاف و تجهیزات الکتروریسی و دستگاههای آنالیزی از جمله الکتروفورز موئینه با کاربردهای متنوع باشد که پیشتازی در سطح منطقه برای کاربردی کردن تحقیقات مرتبط با نانوالیاف چشم‌انداز این شرکت در ۵ سال آینده است. این شرکت با داشتن کادر فنی مجرب، در نظر دارد مجهز به تجهیزات آنالیز و کنترل ایمنی و کیفیت محصول شده و بزرگترین تولیدکننده محصولات و تجهیزات متنوع نانوالیاف در منطقه با جایگاه جهانی در صادرات باشد.
شرکت فناوران نانومقیاس در نظر دارد با راهکار مناسب و برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت و بلند‌مدت، عملیات مدونی را در تمامی زمینه‌های تحقیقات، تولید تجهیزات و محصولات نانوالیاف و نانوذرات با کاربردهای متنوع در مقیاس آزمایشگاهی و صنعتی اجرا و مدیریت نماید. پس از دستیابی و تسلط کامل بر تولید و تجاری سازی تجهیزات آزمایشگاهی و دانش آکادمیک آنها، از آنجائیکه نانوالیاف پلیمری برای بهبود فیلترها یکی از قابل توجه‌ترین و پرکاربردترین حوزه‌ها را به خود اختصاص داده‌اند؛ از این رو اولویت نخست در سالهای آتی، طراحی و ساخت انواع تجهیزات تولید نانوالیاف در مقیاس صنعتی با ایده محوری نانوفیلترهای نیروگاهی و خودرویی، ماسکهای تنفسی با عملکرد بالا، فیلترهای ویژه و عاملدار جهت فیلتر گزینشی مواد و مایعات بالاخص مایعات بیولوژیک و تولید صنعتی انواع الیاف پلیمری و سرامیکی، جاذبهای نانولیفی، داربستهای کشت سلولی بر پایه نانوالیاف و همچنین انتقال دانش فنی استفاده از نانوالیاف به بخش صنعت در داخل و خارج از کشور با رویکرد بومی‌سازی کامل این فناوری است.


محصولات شرکت:
دستگاههای الکتروریسی
الکتروفورز مویین
منابع ولتاژ بالا
پمپ سرنگی
نانوفیلتر
نانو الیافتوضیحات بیشتر:
لیست اختراعات ثبت شده Patents شرکت فناوران نانومقیاس:
Dual syringe pump (US D668329 S1)
Needleless electrospinning apparatus (WO 2016038528 A1)
Nano face mask and method for producing the same (WO 2016128844 A1)