معرفی شرکت اروم زیست تاک

نام شرکت: اروم زیست تاک
شناسه ملی شرکت: ۱۰۲۲۰۱۷۱۹۹۷
نام مدیرعامل: حامد پیام
استان: آذربایجان غربی
نوع شرکت: دانش‎بنیان نوپا
حوزه فناوری کالا و خدمات دانش‌بنیان: فناوری زیستی
شماره تلفن ثابت:
شماره تلفن همراه: ۰۹۱۴۱۳۹۳۴۵۰
شماره فاکس:
وب سایت شرکت: http://uzt.co.ir
شبکه اجتماعی:
آدرس: آذربایجان غربی- ارومیه- کیلومتر ۴ جاده سلماس- فرعی روستای کولق- مرکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی

معرفی شرکت و تاریخچه مختصری از آن: شرکت تعاونی اروم زیست تاک در سال ۱۳۹۱ با مشارکت ۸ نفر از اساتید دانشگاهی و فارغ‌التحصیلان کشاورزی شروع به کار کرده و در زمینه تولید انواع پایه‌های رویشی و نهال درختان میوه با پایه‌های رویشی فعالیت می‌کند. نهال درختان میوه به عنوان اصلی‌ترین نهاده در روند احداث باغات نوین و اقتصادی می‌باشد. با توجه به روند رو به‌ رشد سطح زیر کشت محصولات باغی و سیاست جایگزینی باغ‌های قدیمی با باغ‌های نوین استفاده از نهال‌های اصلاح شده از اولویت‌های خاصی برخوردار است. استفاده از پایه‌های رویشی در احداث باغ‌های میوه کشورهای توسعه یافته از چند دهه پیش معمول شده است. از اهداف این شرکت تولید پایه‌ها و نهال‌های سالم و اصیل به روش کشت بافت و ارائه آن به باغداران عزیز جهت بهره‌مندی هر‌چه بیشتر آنان از مزایای این پایه‌ها و نهال‌ها در مقایسه با نهال‌های سنتی می‌باشد. با استفاده از پایه‌های کشت بافتی امکان دستیابی به مزایای زیر حاصل میگردد:
• عملکرد بالا در واحد سطح و زود باردهی
• بهره ‌مندی از میوه‌های یکدست از لحاظ شکل، رنگ و زمان رسیدن
• بهره مندی از میوه‌های با کیفیت بالا
• همگن بودن باغ و سهولت در انجام عملیات داشت و برداشت
• مقاومت نهال‌ها به آفات و بیماری‌های شایع منطقه
• سازگاری نهال‌ها با خاک منطقه و عدم بروز کمبود آهن و غیره
• کاهش عادت سال آوری یا تناوب باردهی در باغ‌های میوه
پایه‌های رویشی تولید شده در این شرکت در سه گروه هسته‌دار، دانه دار و انواع انگور قرار می گیرند. آزمایشگاه شرکت اروم زیست تاک شامل ساختار ۴ بخشی، ۱- اتاق تهیه و آماده سازی محیط کشت ۲- اتاق انتقال ۳- اتاق رشد و ۴- اتاق یا گلخانه سازگاری است. کلیه مراحل شامل تهیه محیط کشت، انتقال به درون شیشه در شرایط هوای استریل، نگهداری در شرایط بهینه رشد و سازگارکردن گیاهان به شرایط محیط بیرونی در این فضا انجام می پذیرد.


محصولات شرکت: خدمات ارائه شده توسط شرکت اروم زیست تاک عبارت است از:
۱. مشاوره و احداث باغ‌های نوین
۲. طراحی و اجرای سیستم‌های آبیاری تحت فشار
۳. مشاوره و احداث گلخانه هیدروپونیک
۴. مشاوره و احداث نهالستان


توضیحات بیشتر: 
پیام مدیرعامل شرکت اروم زیست تاک: شرکت اروم زیست تاک تلفیقی است از دانش، تخصص و تجربه جهت ارائه‌ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه شرکت اروم زیست تاک جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست‌های توسعه‌ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت اروم زیست تاک که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه‌های مدیران اروم زیست تاک است.در این میان شرکت اروم زیست تاک هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.