سومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتال برگزار می شود

نوآوری,رهبری,جایزه,ملی,تحول_دیجیتال

مهدی شامی زنجان دبیر این رویداد، گفت: جایزه ملی تحول دیجیتال در سه محور زبدگی دیجیتال (Digital Mastery)، نوآوری دیجیتال  (Digital Innovation) و رهبری دیجیتال (Digital Leadership) با همکاری دانشگاه تهران برگزار می­ شود.

افزایش آگاهی و بینش در بدنه مدیریتی سازمان‌های کشور نسبت به اهمیت و جایگاه تحول دیجیتال، بهبود و ارتقای فرهنگ ارزش‌آفرینی دیجیتال در فضای کسب ‌وکار کشور، تشویق سازمان‌ها به انجام فرایند خودارزیابی دیجیتال و شناسایی نقاط ضعف و فرصت‌های بهبود خود در زمینه تحول دیجیتال، ارزیابی بلوغ دیجیتال شرکت‌کنندگان و شناسایی نقاط ضعف، قوت و فرصت­ های دیجیتال از اهداف این رویداد است.

وی ادامه داد: رویداد امسال با رویکرد مدل ۲۰۲۰۰  برگزار می شود که بلوغ دیجیتال سازمان­ ها را با توجه به مولفه ­های بیست ­گانه تحول دیجیتال و با بهره‎گیری از ۲۰۰ شاخص عملیاتی ارزیابی می‎کند. هریک از سازمان­ ها با توجه به نمره ارزیابی خود در یکی از سطوح پنجگانه بلوغ دیجیتال قرار می ­گیرند و گواهینامه سطح دیجیتال دریافت می کنند.

۳۵ سازمان در دو دوره گذشته برگزاری این جایزه شرکت کرده اند. اطلاعات بیشتر در پایگاه اینترنتی جایزه ملی تحول دیجیتال به نشانی www.DTaward.ir در دسترس است.

منبع: فارس
تاریخ: ۹۷/۲/۳۰