سومین رویداد بازار سرمایه‌گذاری طرح‌های فناورانه (Technovest) برگزار می‌شود

پارک,فناوری,پردیس,رویداد,سرمایه‌گذاری,فناورانه,Technovest

رویداد تکنووست فرصتی است برای شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی تا بتوانند سرمایه لازم برای توسعه طرح‌های فناورانه خود را از طریق مشارکت تجاری با سرمایه‌گذاران صنعتی، صندوق‌های خطرپذیر، بانک‌ها و هلدینگ‌ها به‌دست آورند.
همراهی شرکت در تهیه و تکمیل مستندات لازم ازجمله طرح توجیهی کسب‌وکار، شناسایی سرمایه‌گذاران تخصصی در هر حوزه، برگزاری رویداد معرفی طرح‌ها به سرمایه‌گذاران مرتبط با حوزه فناوری طرح، مدیریت و راهبری جلسات مذاکرات سرمایه‌گذاری و ارائه تمامی مشاوره‌های لازم ازجمله مشاوره مالی و حقوقی از مهم‌ترین خدمات برای آماده‌سازی طرح‌هایی که مرحله داوری را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند است.
این رویداد که نخستین بار در سال ۹۵ برگزاری شد تاکنون توانسته است طرح‌های ۱۳ شرکت عضو را به عرضه سرمایه‌گذاران تخصصی برساند. در این میان، تعدادی از شرکت‌های دارای طرح نیز توانسته‌اند، سرمایه لازم برای اجرای طرح یا توسعه شرکت را به‌وسیله مکانیسم‌های طراحی‌شده در این فرایند، جذب کنند.
شرکت‌های دارای طرح و علاقه‌مند به جذب شرکای تجاری تا ۱۵ تیر ۹۷ می‌توانند اطلاعات طرح خود را به Investment@techpark.ir ارسال کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۴۳۳۸ تماس حاصل کنند.
سومین رویداد بازار سرمایه‌گذاری طرح‌های فناورانه (Technovest) برای رفع نیاز سرمایه‌ای شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی، به همت مرکز تجاری‌سازی این پارک، تابستان ۹۷ برگزار می‌شود.

منبع: مدیراینفو
تاریخ: ۹۷/۴/۱۳