ششمین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف

برنامه‌نویسان,حرفه‌ای,ششمین,ماراتن,برنامه,نویسی,تلفن,همراه,دانشگاه,شریف

پس از برگزاری پنج دوره مارتون برنامه‌نویسی تلفن همراه در سال‌های ۹۲ الی ۹۶ و حضور گسترده برنامه‌نویسان حرفه‌ای از کل کشور در این مسابقات، دانشگاه صنعتی­ شریف در حال برگزاری ششمین دوره­ی ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه به تاریخ ۱۵ الی ۱۷ شهریور ماه سال جاری و در محل دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد.

لازم به توضیح است در این مسابقات تیم‌هایی شامل برنامه‌نویس، گرافیست و ایده‌پرداز و … ، ۴۸ ساعت وقت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه کاربردی تلفن همراه را طی یک سری قوانین و مقرات خاص طراحی و پیاده‌سازی کنند.

به گزارش رسیده به ایتنا در این رویداد حدود ۵۰۰ نفر از برنامه‌نویسان کشور ثبت نام کردند که پس از بررسی‌های انجام شده ۲۵۰ نفر جواز ورود به مسابقات را دریافت کردند.

این افراد در قالب ۸۰ تیم از دانشگاه‌های کل کشور شامل دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، دانشگاه تهران و از شهرستان های مشهد، اصفهان، یزد، کرمانشاه، شیراز، گلستان، تبریز، بناب، بابل و … می‌باشند.

این رویداد توسط مجموعه های زیر مورد حمایت قرار گرفته است:
مجموعه کافه بازار، شرکت سفرهای علی بابا، شرکت راهکارهای همراه کارینا، شرکت تهران اینترنت، شرکت رادصا، مجموعه شرکت های فناپ، سازمان فرابورس ایران، شتابدهنده امید، شرکت راهمکار های متن اول آریا

همچنین هدف اصلی این برنامه، شناسایی تیم‌های برنامه‌نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار ذکر شده است.

مطابق این گزارش، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: ۶۶۰۰۲۷۱۳ – ۶۶۰۱۹۳۷۷

منبع: ایتنا
تاریخ: ۹۷/۶/۱۳