استارتاپ آمریکایی Cyborg ردیاب حرکتی صوتی خود را ارائه کرد

سایبورگ,اپلیکشن,استارتاپ,آمریکایی,Cyborg,ردیاب,حرکتی,صوتی

سایبورگ که توسط Tim Near در سال ۲۰۱۷ تاسیس شده است استارتاپی بر پایه حرکت و فعالیت است که قبل از ارائه اپلیکشن مبتنی بر صوت بر روی توسعه وسایل و ابزارهای قابل پوشیدن تمرکز داشت.

Near می گوید: هنگامی که در حال ساخت یک اپلیکیشن برای ابزارهای قابل پوشیدن بودیم متوجه این موضوع شدیم که خیلی زود با موجی از داده ها و ورودی های بایومتریک رو به رو خواهیم شد که هیچ راه حلی برای تحلیل و هضم آن در دسترس نخواهد بود؛ ما در حال توسعه یک دستیار هستیم که بتواند این جریان داده ها را به صورت ارگانیک و دلپذیر به کاربر مخابره کند؛ یا به عبارت دیگر با شما همانند یک شخص واقعی صحبت کند.

اپلیکیشن Cyborg Go شما را قادر می سازد فعالیت خود را رهگیری کنید و با استفاده از رهبران برنامه با دیگران وارد رقابت شوید. دستیار Cy می تواند با صدای شما احضار و فعال شود و به طیف وسیعی از سوالات شما پیرامون داده های بایومتریک پاسخ دهد.

تیم سایبورگ در حال استفاده از روش یادگیری ماشینی ای است تا درک بهتری از این که کاربران احتمالاً چه سوالاتی درباره فعالیتشان خواهند داشت، داشته باشند و بتوانند سوالات مربوط به آینده درباره خدمات ارتقاء یافته را پیش بینی کنند.

درحال حاضر با استفاده از این اپلیکیشن فقط می توانید بر روی پیاده روی، پیاده روی متمرکز و دوندگی تمرکز داشته باشید؛ ولی سایبورگ در حال کار بر روی Cy است تا بتواند به عنوان یک دستیار برای انجام تمام فعالیت ها شما را همراهی کند.

Near می گوید: ما مسیری هموار را می بینیم که شما توسط یک ابزار قابل حمل، یک متخصص سلامت و تناسب اندام را در جیب خو دارید که آماده آموزش، رهبری و تشویق شماست.

اپلیکیشن Cyborg GO برای تمام دستگاه های iOS به صورت رایگان در دسترس است، همچنین با ارتقا اپلیکیشن با پرداخت هزینه ۳٫۹۹ دلار در ماه قادر خواهید بود به دستیار Cy  دسترسی پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت cyborggo.com سر بزنید.

ترجمه/تالیف: محمدرضا پورهاشمی
منبع: www.thestar.com.my
تاریخ: ۹۷/۵/۲۳