تمدید مهلت ثبت نام «الکام ترندز» تا چهاردهم تیرماه

نمایشگاه,بین المللی,الکامپ,تمدید,مهلت,ثبت نام,الکام ترندز

الکام ترندز با استقرار در سالن ۲۷ نمایشگاه بین المللی الکامپ  بر ۶ محور اصلی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، بلاک چین و رمز ارزها، رایانش ابری، پردازش موازی و ابر پردازشگرها، اینترنت چیزها و کلان داده ها  تمرکز دارد.

آن دسته از علاقه مندانی که تاکنون در بخش ها و سالن های دیگر نمایشگاه ثبت نام کردند و حوزه فعالیت هایشان با ۶ محور اصلی الکام ترندز مرتبط است نیز می توانند به این سالن منتقل شوند و در کنار دیگر فعالانی که به آینده فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور می پردازند بپیوندند.
همین طور شرکت های فعال در زمینه گرایش های نو و فناوری های نوین که تاکنون در الکامپ ثبت نام نکردند نیز قادر هستند تا پنج شنبه چهاردهم تیرماه ضمن هماهنگی با دفتر ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ و از طریق سایت iran–elecomp.com تقاضای ثبت نام کنند.
بر اساس این گزارش آینده صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات بسیار گسترده است و امکان پرداختن به تمامی مباحث در یک دوره از نمایشگاه امکان پذیر نیست. به همین جهت با تصمیم کمیته اجرایی الکامپ، امسال الکام ترندز در ۶ محور اصلی برگزار می شود. به دلیل اهمیت کلان داده ها امسال نیز بخشی به این موضوع اختصاص داده خواهد شد به رغم اینکه تاکنون همایش ها و کارگاه های فراوانی پیرامون این مساله برگزارشده و بسیاری از شرکت های بزرگ روی این مقوله سرمایه گذاری کرده اند.
در این راستا از مجموعه ها و شرکت های بزرگی که با موضوع های محوری و ماهیت الکام ترندز مرتبط هستند، دعوت می‎شود تا در این بخش حضور یابند تا علاوه بر اینکه در کنار یکدیگر زنجیره ای از فعالیت های این حوزه را به نمایش گذاشته بگذارند، انگیزه ای برای حضور شرکت های فعال در الکام ترندز فراهم شود.

بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ امسال از تاریخ ۶ تا ۹ مرداد ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران به همت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و استقبال پرشور شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.

منبع: فناوران اطلاعات
تاریخ: ۹۷/۴/۱۳